OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
линзы для очков, окуляри хамелеони для зору, диоптрийные очки, очки gucci мужские, купить готовые очки для зрения, очки с диоптриями купить, прозрачные очки мужские, очки для близорукости, очки от солнца с диоптриями, зарядка для глаз, упражнение для глаз, круглые очки с диоптриями, окуляри для комп ютера, оправа для очков под заказ, диоптрии в очках, очки для ленивых, prada очки мужские, очки для зрения для компьютера, очки tom ford, стильные очки для зрения женские, прогрессивные очки цена, купить очки для зрения мужские, оптика киев недорого, купить очки для зрения мужские стекло, купить мужские очки для зрения
305 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 53-053-50.6
Ціна за одиницю: 305 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 53
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 40
Ширина оправи (мм): 130
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободкова
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри - ваше просте та швидке рішення для покращення зору! Забудьте про довгі та складні процедури виготовлення індивідуальних окулярів. Ми пропонуємо вам величезний вибір готових моделей, які відразу подарують вам нормальний зір і стильний образ.
Не потрібно чекати тижднями, щоб отримати свої окуляри. Наша команда експертів готова розпочати виконання вашого замовлення негайно. Завдяки нашій ефективності та досвіду, ми можемо доставити вам нові окуляри в рекордно короткі терміни.
Крім того, наші готові окуляри доступні за дуже привабливими цінами. Ми віримо, що якісний зір має бути доступним для всіх. Тому ми пропонуємо вам чесні ціни без будь-яких прихованих доплат.
Виберіть просте та швидке рішення для свого зору з нашими готовими окулярами. Повірте нам, ви не пошкодуєте!