OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
корригирующие очки для компьютера, очки для дальнозоркости, компьютерные очки, красивая оправа для очков, очки для чтения стекло, jghfds jxrjd, мужские очки для зрения по форме лица, круглые очки с диоптриями, як покращити зір за 1 день, очки для зрения харьков, віар очки для пк, очки круглые, женские оправы для очков, очки украина, улучшить_зрение, купить очки для зрения мужские, очки для зрения для компьютера, очки диоптрии, очки с изменяемыми диоптриями, линзы для очков виды, які модні оправи для окулярів, очки gasta, очки для зрения мужские стильные, фотохромні окуляри для зору, очки для чтения плюс, оптика харьков
135 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 211-211-81.33
Ціна за одиницю: 135 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 139
Висота оправи (мм): 50
Ширина оправи (мм): 136
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри - ваше просте та швидке рішення для покращення зору! Забудьте про довгі та складні процедури виготовлення індивідуальних окулярів. Ми пропонуємо вам величезний вибір готових моделей, які відразу подарують вам нормальний зір і стильний образ.
Не потрібно чекати тижднями, щоб отримати свої окуляри. Наша команда експертів готова розпочати виконання вашого замовлення негайно. Завдяки нашій ефективності та досвіду, ми можемо доставити вам нові окуляри в рекордно короткі терміни.
Крім того, наші готові окуляри доступні за дуже привабливими цінами. Ми віримо, що якісний зір має бути доступним для всіх. Тому ми пропонуємо вам чесні ціни без будь-яких прихованих доплат.
Виберіть просте та швидке рішення для свого зору з нашими готовими окулярами. Повірте нам, ви не пошкодуєте!