OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
как улучшить зрение, очки для компьютера при близорукости, очки для компьютера с диоптриями цена, стоимость очков в оптике, очки прозрачные, очки дальнозоркость, круглая оправа для очков, безоправные очки для зрения, очки селин, очки для чтения плюс или минус, які модні оправи для окулярів, очки для компьютера и телефона, женские очки для зрения, мужские оправы для очков, купить очки, стильные мужские очки для зрения, оптика fielmann киев цены, круглые очки для зрения, очки для компьютера с диоптриями, очки прозрачные мужские, очки для глаз, окуляри для ноутбука, миопический астигматизм, очки для компьютера с диоптриями купить
212 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 197-197-86.32
Ціна за одиницю: 212 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 51
Ширина перенісся (мм): 18
Довжина завушника (мм): 139
Висота оправи (мм): 32
Ширина оправи (мм): 134
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.