OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
зрение очки, очки для компьютера с дырочками, очки с разноцветными стеклами, очки купить для зрения, безоправные очки для зрения, купить очки для зрения, stepper оправы, очки для компьютера без диоптрий, очки хамелеон, очки jaxon, очки gucci мужские, очки для водителей, окуляри хамелеон, очки для зрения полуободковые, магазин оптика полтава, миопический астигматизм, окуляри хамелеони для зору, очки для чтения, очки для глаз, окуляри для лазера, очки от солнца с диоптриями, линзы для близорукости, очки хром хартс, безободковые оправы, ремонт оправы очков, купить очки для зрения мужские недорого, очки для зрения на заказ
569 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 151-151-62.24
Ціна за одиницю: 569 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 53
Ширина перенісся (мм): 20
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 45
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: полуободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри – розумне рішення для вашого зору! Наша компанія пропонує широкий вибір готових окулярів, які поєднують у собі стиль, комфорт та передові технології.
Ми розуміємо, що ваш зір є цінним, тому ми пропонуємо готові окуляри високої якості. Наші моделі оснащені тими функціями, які забезпечують ясність та комфортний зір у будь-яких умовах.
З готовими окулярами ви зможете легко адаптуватися до різних завдань та ситуацій. Вони забезпечують комфорт, знижують стомлюваність очей та забезпечують максимальну чіткість та контрастність.
Наша команда експертів допоможе вам вибрати ідеальну пару очок, враховуючи ваші потреби та уподобання. Ми гарантуємо чесне ціноутворення та швидке виконання замовлень.
Не жертвуйте своїм зором – зробіть розумний вибір із нашими готовими окулярами. Впевненість, комфорт та ясний зір чекають на вас вже сьогодні. Не упускайте можливості побачити світ у всій красі!