OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
оправа megapolis, очки diesel, очки диоптрии, очки прозрачные, як вибрати окуляри, мужские очки для зрения, очки для компьютера при близорукости, люксоптика, очки gasta, антибликовые очки с диоптриями, очки для сонця, прямоугольные очки для зрения, очки защищающие зрение от компьютера, астигматические очки, оправа для очков oakley, очки для зрение, круглые очки для зрения, очки для зрения с защитой от компьютера, восстановление зрения, очки для зрения женские круглые, заказать очки для зрения по рецепту, правильная посадка очков, очки оправы женские, очки для зрения мужские стильные, компьютерный подбор очков, оправа versace
360 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 87-087-20.12
Ціна за одиницю: 360 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 52
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 142
Висота оправи (мм): 45
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Скло
Міжцентрова відстань (мм): 60-62
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Окуляри для зору, які пропонує компанія «Офтальмік», не тільки коригують недоліки зору, але й забезпечують комфорт при тривалому використанні. Вони оснащені лінзами високої якості, які забезпечують чітке та чітке бачення.
Наша команда професіоналів завжди готова допомогти вам вибрати ідеальну пару готових окулярів та відповісти на всі ваші запитання.
Довіртеся нашій компанії, і ми забезпечимо вам не тільки функціональні окуляри для зору, а й повну підтримку та відповідальність перед вами особисто.