OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
прозрачные очки для зрения, окуляри для лазера, окуляри за рецептом, оправа prada, очки для зрения и компьютера, очки селин, пластиковые очки для зрения, очки для компьютера с диоптриями, прозрачная оправа для очков мужская, окуляри gucci, круглая оправа для очков, киевлинза очки, очки для компьютера при хорошем зрении, очки для зрения 75, купить модные очки мужские, очки для защиты зрения от компьютера, готовые очки для зрения мужские, очки с большими диоптриями, очки для коррекции зрения, прогрессивные очки цена, окуляри для компютера, південь оптика, оправы для очков женские 2023, стильные очки для зрения мужские
175 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 460-460-13.63
Ціна за одиницю: 175 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 52
Ширина перенісся (мм): 18
Довжина завушника (мм): 138
Висота оправи (мм): 44
Ширина оправи (мм): 139
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри - ідеальне рішення для ваших потреб у корекції зору! Наш магазин пропонує широкий вибір готових окулярів високої якості, що поєднують у собі стиль, комфорт та функціональність. Наші моделі гарантовано задовольнять ваші вимоги та нададуть чіткість зору у будь-яких ситуаціях.
Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з вибором та відповісти на всі ваші запитання. Ми гарантуємо чесне ціноутворення, швидке виконання замовлень та чудове обслуговування.
Готові окуляри – це ідеальне рішення для тих, хто шукає ефективне та економічне рішення для корекції зору. Не відкладайте турботу про свій зір на потім, оберіть наші готові окуляри і насолоджуйтеся ясним і комфортним зором вже сьогодні.