OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
тест на зрение, прямоугольные очки для зрения, очки для чтения и работы за компьютером, оптика с kievlinza київ, модные очки для зрения мужские, зарядка для глаз, люкс оптика оправы, люксоптика киев, восстановление зрения, брендовые оправы для очков, заміна лінз в окулярах, красная оправа для очков, очки от солнца с диоптриями, очки для чтения стекло, прозрачная оправа для очков, окуляри для ноутбука, окуляри за рецептом, окуляри хамелеони для зору, очки matlrxs, ремонт оправы очков, стильные очки для зрения женские, очки оправы женские, окуляри для зору, оправы для очков женские брендовые, оправа для очков, очки для коррекции зрения
368 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 446-446-62.62
Ціна за одиницю: 368 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 56
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 41
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Чоловічі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри - ідеальне рішення для ваших потреб у корекції зору! Наш магазин пропонує широкий вибір готових окулярів високої якості, що поєднують у собі стиль, комфорт та функціональність. Наші моделі гарантовано задовольнять ваші вимоги та нададуть чіткість зору у будь-яких ситуаціях.
Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з вибором та відповісти на всі ваші запитання. Ми гарантуємо чесне ціноутворення, швидке виконання замовлень та чудове обслуговування.
Готові окуляри – це ідеальне рішення для тих, хто шукає ефективне та економічне рішення для корекції зору. Не відкладайте турботу про свій зір на потім, оберіть наші готові окуляри і насолоджуйтеся ясним і комфортним зором вже сьогодні.