OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
очки для глаз, очки для компьютера с диоптриями, calvin klein очки, люксоптика харьков, купить очки для зрения женские, фотохромні окуляри для зору, очки селин, cardeo очки женские, астигматические очки, очки для чтения женские, dior glasses, очки tom ford, магазин оптика полтава, очки для коррекции зрения цена, купить очки для чтения мужские, прогрессивные очки цена, мужские очки для зрения, окуляри для компютера, очки круглые для зрения, очки для компьютера при хорошем зрении, стильный очки для зрения мужские, очки для улучшения зрения, оправа кошачий глаз, очки matlrxs, оправы для очков женские брендовые, очки дальнозоркость
312 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 224-224-78.36
Ціна за одиницю: 312 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 52
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 135
Висота оправи (мм): 32
Ширина оправи (мм): 132
Тип лінзи: Скло
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри – це ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час і хоче отримати ідеальний результат одразу. Замість довгого очікування та складних процедур виготовлення спеціальних окулярів, ви можете вибрати готову пару, яка вже є у нас. Це заощаджує ваш час і дозволяє вам миттєво отримати покращення зору.
Крім того, готові окуляри також забезпечують економію грошей. Вони зазвичай доступні за нижчою ціною, оскільки не потрібне індивідуальне виготовлення. Ви отримуєте якісні окуляри за привабливою ціною, що робить їх доступними для кожного.
Не забувайте, що економія часу та грошей не означає компромісу по якості. Наші готові окуляри проходять суворий контроль якості, і ми гарантуємо їхню надійність і комфорт. Ви отримуєте відмінне поєднання функціональності та економічної вигоди.
Виберіть готові окуляри та відчуйте всі переваги: економія часу, грошей та чудовий зір. Разом з нами ви заощаджуєте і ваш час, і свої фінанси, безсумнівно роблячи вигідну покупку.