OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
правильная посадка очков, очки корректирующие зрение, червоні окуляри, окуляри max mara, линзы для близорукости, очки ray ban, очки для компьютера при хорошем зрении, оптика fielmann киев цены, очки 1.75, упражнение для глаз, окуляри для лазера, очки для защиты зрения от компьютера, компьютерный подбор очков, оправа кошачий глаз, очки с прозрачной оправой, як підібрати окуляри, мужские очки для зрения, очки для зрения харьков, прогрессивные очки цена, очки для компьютера и чтения, очки для улучшения зрения, як вибрати окуляри для зору, очки с большими диоптриями, стекла для очков, очки для коррекции зрения цена
217 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 142-142-46.22
Ціна за одиницю: 217 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 53
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 142
Висота оправи (мм): 42
Ширина оправи (мм): 135
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.