OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
очки купить, люкс оптика оправы, оправа для очков для зрения, розові очки, очки для зрения на заказ, миопический астигматизм, очки для зрения фотохромные, очки max mara bridge 2, люксоптика, купить очки для чтения и компьютера, фотохромні окуляри для зору, ремонт оправы очков, очки для зрения с защитой от компьютера, правильная посадка очков, очки женские, окуляри оптом, оправа круглая, очки для компьютера и телефона, dior glasses, очки хром хартс, очки круглые, круглая оправа для очков, установка линз в оправу, стекла для очков, очки прозрачные, очки guess мужские купить, оптика конотоп, купить оправу для очков мужскую
346 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 140-140-22.22
Ціна за одиницю: 346 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 15
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 40
Ширина оправи (мм): 132
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри – це ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час і хоче отримати ідеальний результат одразу. Замість довгого очікування та складних процедур виготовлення спеціальних окулярів, ви можете вибрати готову пару, яка вже є у нас. Це заощаджує ваш час і дозволяє вам миттєво отримати покращення зору.
Крім того, готові окуляри також забезпечують економію грошей. Вони зазвичай доступні за нижчою ціною, оскільки не потрібне індивідуальне виготовлення. Ви отримуєте якісні окуляри за привабливою ціною, що робить їх доступними для кожного.
Не забувайте, що економія часу та грошей не означає компромісу по якості. Наші готові окуляри проходять суворий контроль якості, і ми гарантуємо їхню надійність і комфорт. Ви отримуєте відмінне поєднання функціональності та економічної вигоди.
Виберіть готові окуляри та відчуйте всі переваги: економія часу, грошей та чудовий зір. Разом з нами ви заощаджуєте і ваш час, і свої фінанси, безсумнівно роблячи вигідну покупку.