OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
віар очки для пк, прозрачные очки мужские, очки круглые для зрения, магазины оптика, як вибрати окуляри для зору, модные очки для зрения мужские, оправа для окулярів, готовые очки для зрения мужские, окуляри для ноутбука, очки для зрения женские брендовые, том форд окуляри, купить очки, купити очки, выписать рецепт на очки, фотохромные очки с диоптриями, готовые очки для зрения женские, очки для зрение, дальнозоркость очки, готовые очки с диоптриями, очки украина, купить очки kingseven, дешевые очки для чтения, стекла для очков, антибликовые очки с диоптриями, купить очки для зрения киев, очки для зрения женские недорого
421 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 133-133-85.21
Ціна за одиницю: 421 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 139
Висота оправи (мм): 45
Ширина оправи (мм): 137
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри – розумне рішення для вашого зору! Наша компанія пропонує широкий вибір готових окулярів, які поєднують у собі стиль, комфорт та передові технології.
Ми розуміємо, що ваш зір є цінним, тому ми пропонуємо готові окуляри високої якості. Наші моделі оснащені тими функціями, які забезпечують ясність та комфортний зір у будь-яких умовах.
З готовими окулярами ви зможете легко адаптуватися до різних завдань та ситуацій. Вони забезпечують комфорт, знижують стомлюваність очей та забезпечують максимальну чіткість та контрастність.
Наша команда експертів допоможе вам вибрати ідеальну пару очок, враховуючи ваші потреби та уподобання. Ми гарантуємо чесне ціноутворення та швидке виконання замовлень.
Не жертвуйте своїм зором – зробіть розумний вибір із нашими готовими окулярами. Впевненість, комфорт та ясний зір чекають на вас вже сьогодні. Не упускайте можливості побачити світ у всій красі!