OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
південь оптика, очки для компьютера при хорошем зрении, купить очки для компьютера, киевлинза очки, купить мужские очки для зрения, круглые очки для зрения, fendi очки купить, изюмский завод оптики, очки для чтения и компьютера, линзы для близорукости, востановление зрения, очки для дальтоников цена, tommy hilfiger очки, подбор очков для зрения, модные очки для зрения, очки круглые, очки диор, контактные линзы с защитой от компьютера, окуляри полароїд, очки для компьютера с диоптриями купить, заказать очки по рецепту, стильные мужские очки для зрения, купить очки с диоптриями, очки для улучшения зрения, очки с прозрачной оправой
567 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 111-111-92.18
Ціна за одиницю: 567 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 139
Висота оправи (мм): 38
Ширина оправи (мм): 142
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Чоловічі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.