OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
заказать очки по рецепту недорого, купить очки для зрения киев, титан оптика, очки для зрения купить, cavaldi очки, оправа для окулярів жіноча, очки мужские для зрения, оправа versace, очки корректирующие зрение, тиффани очки купить, готові окуляри для зору, київлінза окуляри, silhouette оправа, модные оправы для очков мужские, купити окуляри, заміна лінз в окулярах, prada очки мужские, мужские очки для зрения по форме лица, купить очки, очки дальнозоркость, стоимость очков в оптике, очки купить, як вибрати окуляри для зору, купить очки для компьютера, пластиковые очки для зрения, очки для компьютера при хорошем зрении
495 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 407-407-78.60
Ціна за одиницю: 495 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 53
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 138
Висота оправи (мм): 37
Ширина оправи (мм): 135
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.