OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
окуляри max mara, купити очки для читання, очки близорукость, calvin klein очки, оптика запорожье цены, очки селин, очки диор, круглая оправа для очков, подбор очков для зрения, оправы мужские, упражнение для глаз, модные очки для зрения, diesel очки, мультифокальні окуляри ціна, очки diesel, готовые очки для зрения с диоптриями, купити окуляри, модні окуляри для зору 2023, женские очки для зрения, окуляри для комп ютера, очки для зрения полуободковые, очки для компьютера без диоптрий, мужские очки для зрения по форме лица, очки для чтения и компьютера, очки для чтения плюс, заказать очки для зрения, фотохромные очки
363 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 399-399-71.59
Ціна за одиницю: 363 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 142
Висота оправи (мм): 40
Ширина оправи (мм): 142
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Наші окуляри поєднують у собі виняткову якість та модні тренди, щоб ви могли виглядати стильно та почуватися впевнено у будь-якій ситуації. Адже носити окуляри - це не лише засіб для покращення зору, а й можливість виразити свою індивідуальність та підкреслити свій унікальний стиль.
Наші експерти завжди готові допомогти вам вибрати ідеальну пару очок, враховуючи ваші уподобання та потреби. Безпека та комфорт вашого зору – наша головна турбота. Ми пропонуємо широкий асортимент лінз та технологій захисту, щоб забезпечити вам ясний зір та захист від шкідливих впливів навколишнього середовища.
Не відкладайте турботу про свій зір на потім. Дозвольте собі відчути різницю, яку якісні окуляри можуть принести у ваше життя. Використовуйте наш сайт і зробіть крок до яскравого та чіткого зору, що супроводжується стилем та комфортом. Не пропустіть можливість оновити свій образ і подбати про себе вже сьогодні.