OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
купити очки для читання, модные очки для зрения 2023, очки дальнозоркость, оправа для окулярів жіноча, очки с диоптриями купить, упражнение для глаз, оптика с kievlinza київ, купить очки для зрения недорого, окуляри для зору, очки для компьютера с монофокальными линзами, balenciaga окуляри, очки заказать для зрения, какие линзы для очков лучше, оптика запорожье цены, київлінза окуляри, окуляри селін, очки для компьютера с диоптриями цена, магазин оптика полтава, очки cartier, детские оправы, оправа круглая, оптика луцьк, очки с разноцветными стеклами, очки 1.75, очки для компьютера при хорошем зрении, зарядка для глаз онлайн
545 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 131-131-72.21
Ціна за одиницю: 545 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 53
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 36
Ширина оправи (мм): 137
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Чоловічі
Вид оправи: Ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.