OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
віар очки для пк, очки для зрения женские недорого, стильные мужские очки для зрения, упражнения для зрения, як вибрати окуляри для зору, очки от солнца с диоптриями, улучшить зрение, окуляри дольче габбана, окуляри з діоптріями, очки для компьютера без диоптрий, детские оправы, оправы для очков мужские брендовые, оправа для окулярів ціна, очки для зрения мужские стильные, очки хамелеон, очки для зрение, очки для компьютера с диоптриями цена, заказать очки по рецепту недорого, подбор очков для компьютера, очки для зрения украина, очки дальнозоркость, заказать очки для зрения по рецепту, купить очки для зрения готовые
491 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 349-349-72.49
Ціна за одиницю: 491 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 33
Ширина оправи (мм): 137
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 58-60
Стать: Жіночі
Вид оправи: полуободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри - ідеальне рішення для ваших потреб у корекції зору! Наш магазин пропонує широкий вибір готових окулярів високої якості, що поєднують у собі стиль, комфорт та функціональність. Наші моделі гарантовано задовольнять ваші вимоги та нададуть чіткість зору у будь-яких ситуаціях.
Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з вибором та відповісти на всі ваші запитання. Ми гарантуємо чесне ціноутворення, швидке виконання замовлень та чудове обслуговування.
Готові окуляри – це ідеальне рішення для тих, хто шукає ефективне та економічне рішення для корекції зору. Не відкладайте турботу про свій зір на потім, оберіть наші готові окуляри і насолоджуйтеся ясним і комфортним зором вже сьогодні.