OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
модные очки для зрения 2023, киевлинза очки, cavaldi очки, купити очки для читання, очки прозрачные не для зрения, улучшить зрение, cazal очки мужские, очки miu miu 2023, оптика виноградарь, женский модные очки для зрения, очки для глаз, очки christian dior, очки new vision, оправа том форд, компьютерные очки для защиты зрения, купить очки для компьютера, очки луи виттон, очки для зрения для компьютера, очки jaxon, diesel очки, востановление зрения, купити очки, купить очки для зрения днепр, люксоптика харьков, модные очки для зрения мужские, корригирующие очки для компьютера, купить очки с диоптриями, очки для компьютера и телефона
365 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 116-116-57.19
Ціна за одиницю: 365 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 19
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 40
Ширина оправи (мм): 143
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Окуляри для зору, які пропонує компанія «Офтальмік», не тільки коригують недоліки зору, але й забезпечують комфорт при тривалому використанні. Вони оснащені лінзами високої якості, які забезпечують чітке та чітке бачення.
Наша команда професіоналів завжди готова допомогти вам вибрати ідеальну пару готових окулярів та відповісти на всі ваші запитання.
Довіртеся нашій компанії, і ми забезпечимо вам не тільки функціональні окуляри для зору, а й повну підтримку та відповідальність перед вами особисто.