OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
очки для чтения, женский модные очки для зрения, очки для чтения и для компьютера, київлінза окуляри, вікторія ніро рожеві окуляри, очки для чтения и компьютера, оправа круглая, cardeo очки женские, diesel очки, очки для компьютера кишинев, купить оправу для очков мужскую, люксоптика харьков, оптика очки для зрения, очки для улучшения зрения, оправы для очков женские брендовые, оправы для очков, квадратные очки для зрения, очки для коррекции зрения, готовые очки для зрения мужские, очки для ленивых, cazal очки мужские, очки для зрения круглые, stepper оправы, детские оправы, очки для зрения модные, тренажер для глаз бейтса
552 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 101-101-19.15
Ціна за одиницю: 552 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 51
Ширина перенісся (мм): 18
Довжина завушника (мм): 135
Висота оправи (мм): 43
Ширина оправи (мм): 137
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.