OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
очки с разноцветными стеклами, миопический астигматизм, victoria niro рожеві окуляри, які модні оправи для окулярів, безоправные очки для зрения, очки для компьютера при близорукости, очки diesel, установка линз в оправу, оправи для окулярів, оправа для очков oakley, проверка зрения, купить очки с диоптриями, очки для зрения женские брендовые, заказать очки для зрения по рецепту, окуляри gucci, прозрачная оправа для очков женская, оправа versace, упражнение для глаз, очки для зрения круглые, модні окуляри для зору 2023, очки для зрения модные, оправа кошачий глаз, тренажер для глаз бейтса, антибликовые очки для зрения
378 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 31-031-72.3
Ціна за одиницю: 378 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 53
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 138
Висота оправи (мм): 40
Ширина оправи (мм): 130
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Напівободкова
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри - ідеальне рішення для ваших потреб у корекції зору! Наш магазин пропонує широкий вибір готових окулярів високої якості, що поєднують у собі стиль, комфорт та функціональність. Наші моделі гарантовано задовольнять ваші вимоги та нададуть чіткість зору у будь-яких ситуаціях.
Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з вибором та відповісти на всі ваші запитання. Ми гарантуємо чесне ціноутворення, швидке виконання замовлень та чудове обслуговування.
Готові окуляри – це ідеальне рішення для тих, хто шукає ефективне та економічне рішення для корекції зору. Не відкладайте турботу про свій зір на потім, оберіть наші готові окуляри і насолоджуйтеся ясним і комфортним зором вже сьогодні.