OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
женский модные очки для зрения, очки женские для зрения, какие бывают линзы, очки для дальтоников цена, оправа megapolis, очки диор, оправы для очков женские 2023, купить очки с диоптриями, очки защищающие зрение от компьютера, prada очки мужские, оправа том форд, восстановление зрения, очки готовые с диоптриями, купить очки для зрения, подобрать размер очков, фотохромные очки с диоптриями, окуляри хамелеони для зору, очки для зрения 75, диоптрии в очках, оправа versace, готовые очки с диоптриями купить недорого, перфорационные очки, очки для зрения, тактичні окуляри з діоптріями, прозрачная оправа для очков, очки для компьютера с диоптриями
552 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 375-375-21.55
Ціна за одиницю: 552 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 40
Ширина оправи (мм): 135
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободкова
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри – це ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час і хоче отримати ідеальний результат одразу. Замість довгого очікування та складних процедур виготовлення спеціальних окулярів, ви можете вибрати готову пару, яка вже є у нас. Це заощаджує ваш час і дозволяє вам миттєво отримати покращення зору.
Крім того, готові окуляри також забезпечують економію грошей. Вони зазвичай доступні за нижчою ціною, оскільки не потрібне індивідуальне виготовлення. Ви отримуєте якісні окуляри за привабливою ціною, що робить їх доступними для кожного.
Не забувайте, що економія часу та грошей не означає компромісу по якості. Наші готові окуляри проходять суворий контроль якості, і ми гарантуємо їхню надійність і комфорт. Ви отримуєте відмінне поєднання функціональності та економічної вигоди.
Виберіть готові окуляри та відчуйте всі переваги: економія часу, грошей та чудовий зір. Разом з нами ви заощаджуєте і ваш час, і свої фінанси, безсумнівно роблячи вигідну покупку.