OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
червоні окуляри, очки женские для зрения, окуляри оптом, silhouette оправа, очки для чтения женские, купить очки для зрения женские, очки для коррекции зрения цена, очки для зору, очки для чтения мужские, люкс оптика оправы, оптика запорожье цены, линзы для очков виды, очки boguang, очки для чтения и для компьютера, оптика виноградарь, очки kdeam, очки готовые купить, красивые очки для зрения, универсальные очки для зрения, подбор очков, восстановление зрения, очки купить для зрения, очки ray ban, корригирующие очки для компьютера, астигматические очки, купить готовые очки для зрения, як вибрати окуляри для зору
328 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 229-229-66.37
Ціна за одиницю: 328 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 138
Висота оправи (мм): 35
Ширина оправи (мм): 135
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.