OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
очки для зрения харьков, правильная посадка очков, очки хром хартс, очки для зрения на заказ, prada очки мужские, очки для зрения 2 5, очки для коррекции зрения цена, оправы для очков, очки для коррекции зрения, очки christian dior, миопический астигматизм, очки kdeam, які модні оправи для окулярів, готові окуляри для зору, зарядка для глаз, модные очки для зрения 2023, очки для чтения и работы за компьютером, очки для зрения женские брендовые, очки для зору, очки max mara bridge 2, окуляри для ноутбука, прямоугольные очки для зрения, універсальні окуляри для зору, як покращити зір за 1 день, оптика очки для зрения
532 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 220-220-72.35
Ціна за одиницю: 532 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 53
Ширина перенісся (мм): 19
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 38
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Чоловічі
Вид оправи: полуободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.