OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
красивая оправа для очков, очки для чтения стекло, які модні оправи для окулярів, купить очки для зрения готовые, transitions xtractive цена, купить очки для зрения мужские недорого, окуляри оптом, правильная посадка очков, круглые очки с диоптриями, упражнения для зрения, готовые очки с диоптриями, очки заказать для зрения, очки для зрения харьков, очки для компьютера с монофокальными линзами, заказать очки по рецепту, подбор очков, готовые очки для зрения, установка линз в оправу, оправи для окулярів, jghfds jxrjd, окуляри полароїд, очки прозрачные не для зрения, люксоптика для військових, прогрессивные очки цена
365 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 186-186-11.30
Ціна за одиницю: 365 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 143
Висота оправи (мм): 41
Ширина оправи (мм): 138
Тип лінзи: Скло
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Наші окуляри поєднують у собі виняткову якість та модні тренди, щоб ви могли виглядати стильно та почуватися впевнено у будь-якій ситуації. Адже носити окуляри - це не лише засіб для покращення зору, а й можливість виразити свою індивідуальність та підкреслити свій унікальний стиль.
Наші експерти завжди готові допомогти вам вибрати ідеальну пару очок, враховуючи ваші уподобання та потреби. Безпека та комфорт вашого зору – наша головна турбота. Ми пропонуємо широкий асортимент лінз та технологій захисту, щоб забезпечити вам ясний зір та захист від шкідливих впливів навколишнього середовища.
Не відкладайте турботу про свій зір на потім. Дозвольте собі відчути різницю, яку якісні окуляри можуть принести у ваше життя. Використовуйте наш сайт і зробіть крок до яскравого та чіткого зору, що супроводжується стилем та комфортом. Не пропустіть можливість оновити свій образ і подбати про себе вже сьогодні.