OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
купить оправу для очков мужскую, очки для зрение, купить готовые очки для зрения, готовые очки с диоптриями, мужские оправы для очков, очки для близорукости, купить мужские очки, очки guess мужские купить, очки gasta, заказать очки на алиэкспресс, купить очки, прозрачная оправа для очков мужская, заказать очки по рецепту, очки police мужские, зрение очки, оптика виноградарь, очки для чтения стекло, диоптрийные очки, очки для восстановления зрения, очки для чтения плюс, очки близорукость, очки для зору, оправы под заказ, модные очки для зрения 2023, очки для ленивых, очки для компьютера на заказ, очки diesel
545 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 131-131-72.21
Ціна за одиницю: 545 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 53
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 36
Ширина оправи (мм): 137
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Чоловічі
Вид оправи: Ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри - ваше просте та швидке рішення для покращення зору! Забудьте про довгі та складні процедури виготовлення індивідуальних окулярів. Ми пропонуємо вам величезний вибір готових моделей, які відразу подарують вам нормальний зір і стильний образ.
Не потрібно чекати тижднями, щоб отримати свої окуляри. Наша команда експертів готова розпочати виконання вашого замовлення негайно. Завдяки нашій ефективності та досвіду, ми можемо доставити вам нові окуляри в рекордно короткі терміни.
Крім того, наші готові окуляри доступні за дуже привабливими цінами. Ми віримо, що якісний зір має бути доступним для всіх. Тому ми пропонуємо вам чесні ціни без будь-яких прихованих доплат.
Виберіть просте та швидке рішення для свого зору з нашими готовими окулярами. Повірте нам, ви не пошкодуєте!