OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
купить очки для зрения стекло, очки christian dior, очки для зору, очки луи виттон, оправы для очков женские брендовые, стильные очки для зрения, купить очки водительские, fendi очки купить, очки для улучшения зрения, прогрессивные очки, очки miu miu 2023, заказать очки по рецепту, очки для зрения 75, очки оправы женские, очки для дальтоников цена, купить титановую оправу, оправы для очков женские 2023, оправа для окулярів, очки прозрачные не для зрения, transitions xtractive цена, прозрачная оправа для очков женская, безоправные очки для зрения, окуляри хамелеон, diesel очки, прогрессивные очки цена, очки женские для зрения
568 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 100-100-22.15
Ціна за одиницю: 568 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 51
Ширина перенісся (мм): 18
Довжина завушника (мм): 135
Висота оправи (мм): 43
Ширина оправи (мм): 137
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри - ваше просте та швидке рішення для покращення зору! Забудьте про довгі та складні процедури виготовлення індивідуальних окулярів. Ми пропонуємо вам величезний вибір готових моделей, які відразу подарують вам нормальний зір і стильний образ.
Не потрібно чекати тижднями, щоб отримати свої окуляри. Наша команда експертів готова розпочати виконання вашого замовлення негайно. Завдяки нашій ефективності та досвіду, ми можемо доставити вам нові окуляри в рекордно короткі терміни.
Крім того, наші готові окуляри доступні за дуже привабливими цінами. Ми віримо, що якісний зір має бути доступним для всіх. Тому ми пропонуємо вам чесні ціни без будь-яких прихованих доплат.
Виберіть просте та швидке рішення для свого зору з нашими готовими окулярами. Повірте нам, ви не пошкодуєте!