OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
проверка зрения, очки корректирующие зрение, выписать рецепт на очки, красивая оправа для очков, миопический астигматизм, очки селин, очки луи виттон, очки женские, dior glasses, очки заказать для зрения, подбор оправы по форме лица, оправа версаче женские, очки оправы женские, 10 упражнений для глаз, круглые очки с диоптриями, купить очки для зрения киев, фотохромные очки с диоптриями, очки картье оригинал, оправа versace, dario очки, линзы для очков, линзы для близорукости, улучшить_зрение, очки мужские, очки для близорукости, ray ban очки мужские оригинал, очки для чтения плюс или минус, очки для водителей
432 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 95-095-89.14
Ціна за одиницю: 432 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 18
Довжина завушника (мм): 143
Висота оправи (мм): 35
Ширина оправи (мм): 138
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Чоловічі
Вид оправи: Напівободкова
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Окуляри для зору, які пропонує компанія «Офтальмік», не тільки коригують недоліки зору, але й забезпечують комфорт при тривалому використанні. Вони оснащені лінзами високої якості, які забезпечують чітке та чітке бачення.
Наша команда професіоналів завжди готова допомогти вам вибрати ідеальну пару готових окулярів та відповісти на всі ваші запитання.
Довіртеся нашій компанії, і ми забезпечимо вам не тільки функціональні окуляри для зору, а й повну підтримку та відповідальність перед вами особисто.