OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
очки police мужские, очки guess мужские купить, очки для зрения на заказ, оптика очки для зрения цены, очки для чтения и компьютера, зарядка для глаз, универсальные очки для зрения, очки для чтения, оптика киев недорого, купить очки для зрения стекло, улучшить_зрение, модные оправы для очков, купить очки для компьютера, оправы для очков мужские брендовые, очки для зрения фотохромные, очки для дальтоников цена, очки для чтения женские, окуляри селін, красная оправа для очков, оптика очки для зрения, фотохромные очки купить киев, tommy hilfiger очки, купити окуляри для зору, купить очки для чтения, як покращити зір за 1 день
302 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 223-223-87.35
Ціна за одиницю: 302 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 53
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 34
Ширина оправи (мм): 135
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Чоловічі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.