OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
оправы для очков женские 2023, круглые очки для зрения, київлінза окуляри, очки для зрения женские брендовые, очки для дальтоников цена, очки купить, 10 упражнений для глаз, купить очки в харькове, окуляри оптом, окуляри для компютера, корригирующие очки для компьютера, установка линз в оправу, окуляри для комп ютера, купить очки для чтения мужские, компьютерный подбор очков, том форд окуляри, очки для компьютера без диоптрий, окуляри за рецептом, круглые очки мужские для зрения, очки для компьютера с дырочками, купити окуляри від сонця, оптика харьков, очки для ленивых, очки для чтения плюс, мультифокальні окуляри ціна
623 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 213-213-63.34
Ціна за одиницю: 623 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 53
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 138
Висота оправи (мм): 40
Ширина оправи (мм): 134
Тип лінзи: Скло
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Окуляри для зору, які пропонує компанія «Офтальмік», не тільки коригують недоліки зору, але й забезпечують комфорт при тривалому використанні. Вони оснащені лінзами високої якості, які забезпечують чітке та чітке бачення.
Наша команда професіоналів завжди готова допомогти вам вибрати ідеальну пару готових окулярів та відповісти на всі ваші запитання.
Довіртеся нашій компанії, і ми забезпечимо вам не тільки функціональні окуляри для зору, а й повну підтримку та відповідальність перед вами особисто.