OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
окуляри дольче габбана, оптика конотоп, подбор очков для компьютера, купить очки для зрения недорого, очки от солнца с диоптриями, очки 1.75, очки для дальнозоркости, jghfds jxrjd, очки для коррекции зрения цена, заказать очки по рецепту, мужские оправы для очков, антибликовые очки с диоптриями, подбор оправы по форме лица, окуляри для компютера, очки для улучшения зрения, очки ray ban, купить очки для зрения, оправы мужские, женские очки для зрения, які модні оправи для окулярів, як покращити зір за 1 день, оправы для очков женские брендовые, детские оправы, cavaldi очки, оптиксити, купить очки, круглые очки мужские для зрения
346 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 140-140-22.22
Ціна за одиницю: 346 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 15
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 40
Ширина оправи (мм): 132
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри – розумне рішення для вашого зору! Наша компанія пропонує широкий вибір готових окулярів, які поєднують у собі стиль, комфорт та передові технології.
Ми розуміємо, що ваш зір є цінним, тому ми пропонуємо готові окуляри високої якості. Наші моделі оснащені тими функціями, які забезпечують ясність та комфортний зір у будь-яких умовах.
З готовими окулярами ви зможете легко адаптуватися до різних завдань та ситуацій. Вони забезпечують комфорт, знижують стомлюваність очей та забезпечують максимальну чіткість та контрастність.
Наша команда експертів допоможе вам вибрати ідеальну пару очок, враховуючи ваші потреби та уподобання. Ми гарантуємо чесне ціноутворення та швидке виконання замовлень.
Не жертвуйте своїм зором – зробіть розумний вибір із нашими готовими окулярами. Впевненість, комфорт та ясний зір чекають на вас вже сьогодні. Не упускайте можливості побачити світ у всій красі!