OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
очки для чтения купить, линзы для близорукости, изюмский завод оптики, як вибрати окуляри для зору, fendi очки купить, очки new vision, тренировка для глаз, готові окуляри для зору, очки для ленивых, окуляри для комп ютера, очки gucci мужские, очки для компьютера в дырочку, стильные очки для зрения мужские, оправа для окулярів, модные очки для зрения мужские, проверка зрения, червоні окуляри, balenciaga окуляри, очки с большими диоптриями, очки для зрения прозрачные, очки круглые для зрения, очки для сонця, готовые очки для зрения с диоптриями, очки для зрения цена, віар очки для пк, стекла для очков, женские оправы для очков
370 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 138-138-66.22
Ціна за одиницю: 370 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 136
Висота оправи (мм): 38
Ширина оправи (мм): 142
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри - ваше просте та швидке рішення для покращення зору! Забудьте про довгі та складні процедури виготовлення індивідуальних окулярів. Ми пропонуємо вам величезний вибір готових моделей, які відразу подарують вам нормальний зір і стильний образ.
Не потрібно чекати тижднями, щоб отримати свої окуляри. Наша команда експертів готова розпочати виконання вашого замовлення негайно. Завдяки нашій ефективності та досвіду, ми можемо доставити вам нові окуляри в рекордно короткі терміни.
Крім того, наші готові окуляри доступні за дуже привабливими цінами. Ми віримо, що якісний зір має бути доступним для всіх. Тому ми пропонуємо вам чесні ціни без будь-яких прихованих доплат.
Виберіть просте та швидке рішення для свого зору з нашими готовими окулярами. Повірте нам, ви не пошкодуєте!