OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
очки диоптрии, очки фенди оригинал, як вирівняти окуляри, очки мужские для зрения, очки прозрачные, корригирующие очки для компьютера, купить очки водительские, очки для дальтоников цена, віар очки для пк, круглая оправа для очков, улучшить_зрение, красивые очки для зрения женские, квадратные очки для зрения, очки мужские, титан оптика, оптика fielmann киев цены, як покращити зір за 1 день, универсальные очки для зрения, очки для зрения прозрачные, правильная посадка очков, очки для зрения с защитой от компьютера, очки для компьютера в дырочку, очки с изменяемыми диоптриями, очки для зрения модные, купить готовые очки для зрения
377 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 34-034-75.4
Ціна за одиницю: 377 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 50
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободкова
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Наші окуляри поєднують у собі виняткову якість та модні тренди, щоб ви могли виглядати стильно та почуватися впевнено у будь-якій ситуації. Адже носити окуляри - це не лише засіб для покращення зору, а й можливість виразити свою індивідуальність та підкреслити свій унікальний стиль.
Наші експерти завжди готові допомогти вам вибрати ідеальну пару очок, враховуючи ваші уподобання та потреби. Безпека та комфорт вашого зору – наша головна турбота. Ми пропонуємо широкий асортимент лінз та технологій захисту, щоб забезпечити вам ясний зір та захист від шкідливих впливів навколишнього середовища.
Не відкладайте турботу про свій зір на потім. Дозвольте собі відчути різницю, яку якісні окуляри можуть принести у ваше життя. Використовуйте наш сайт і зробіть крок до яскравого та чіткого зору, що супроводжується стилем та комфортом. Не пропустіть можливість оновити свій образ і подбати про себе вже сьогодні.