OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
антибликовые очки для зрения, оправа для очков женская, які модні оправи для окулярів, оптика запорожье цены, очки для компьютера и телефона, диоптрии в очках, брендовые оправы для очков, jghfds jxrjd, модные очки для зрения, оптика харьков, очки для зрения и компьютера, очки для чтения мужские, окуляри з діоптріями, очки tom ford, очки для защиты зрения от компьютера, красивые очки для зрения, очки для зрения прозрачные, какие бывают линзы, восстановление зрения, очки для зору, червоні окуляри, очки с изменяемыми диоптриями, очки для чтения и для компьютера, готовые очки для зрения мужские, очки для компьютера с диоптриями цена
473 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 24-024-42.2
Ціна за одиницю: 473 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 55
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 40
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободкова
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Окуляри для зору, які пропонує компанія «Офтальмік», не тільки коригують недоліки зору, але й забезпечують комфорт при тривалому використанні. Вони оснащені лінзами високої якості, які забезпечують чітке та чітке бачення.
Наша команда професіоналів завжди готова допомогти вам вибрати ідеальну пару готових окулярів та відповісти на всі ваші запитання.
Довіртеся нашій компанії, і ми забезпечимо вам не тільки функціональні окуляри для зору, а й повну підтримку та відповідальність перед вами особисто.