OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
diesel очки, очки для чтения и компьютера, transitions xtractive цена, вікторія ніро рожеві окуляри, оптика конотоп, очки miu miu 2023, silhouette оправа, як вибрати окуляри для зору, люксоптика харьков, пластиковые очки для зрения, оправа для очков женская, круглые очки мужские для зрения, дешевые очки для зрения, подбор очков для зрения, заказать очки по рецепту недорого, оптика fielmann киев цены, готовые очки с диоптриями купить недорого, очки с регулировкой диоптрий, прямоугольные очки для зрения, заказать очки для зрения, окуляри для водіїв, оправа для очков для зрения, оправы для очков женские 2023, очки для компьютера с диоптриями
372 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 383-383-64.56
Ціна за одиницю: 372 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 55
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 138
Висота оправи (мм): 41
Ширина оправи (мм): 135
Тип лінзи: Скло
Міжцентрова відстань (мм): 60-62
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри – розумне рішення для вашого зору! Наша компанія пропонує широкий вибір готових окулярів, які поєднують у собі стиль, комфорт та передові технології.
Ми розуміємо, що ваш зір є цінним, тому ми пропонуємо готові окуляри високої якості. Наші моделі оснащені тими функціями, які забезпечують ясність та комфортний зір у будь-яких умовах.
З готовими окулярами ви зможете легко адаптуватися до різних завдань та ситуацій. Вони забезпечують комфорт, знижують стомлюваність очей та забезпечують максимальну чіткість та контрастність.
Наша команда експертів допоможе вам вибрати ідеальну пару очок, враховуючи ваші потреби та уподобання. Ми гарантуємо чесне ціноутворення та швидке виконання замовлень.
Не жертвуйте своїм зором – зробіть розумний вибір із нашими готовими окулярами. Впевненість, комфорт та ясний зір чекають на вас вже сьогодні. Не упускайте можливості побачити світ у всій красі!