OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
оправа круглая, очки для зрения с защитой от компьютера, очки для дальтоников цена, прозрачная оправа для очков женская, очки дальнозоркость, готовые очки купить, оправа для окулярів, очки диоптрии, подобрать размер очков, прогрессивные очки, очки для компьютера в дырочку, очки готовые с диоптриями, очки для чтения мужские, окуляри за рецептом, красивая оправа для очков, брендовые оправы для очков, очки шанель, люксоптика для військових, очки kdeam, круглая оправа для очков, очки tom ford, очки с регулировкой диоптрий, очки для компьютера и чтения, подбор очков для зрения, очки купить для зрения, линзы для очков
358 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 62-062-45.8
Ціна за одиницю: 358 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 50
Ширина перенісся (мм): 15
Довжина завушника (мм): 132
Висота оправи (мм): 39
Ширина оправи (мм): 142
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: полуободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Окуляри для зору, які пропонує компанія «Офтальмік», не тільки коригують недоліки зору, але й забезпечують комфорт при тривалому використанні. Вони оснащені лінзами високої якості, які забезпечують чітке та чітке бачення.
Наша команда професіоналів завжди готова допомогти вам вибрати ідеальну пару готових окулярів та відповісти на всі ваші запитання.
Довіртеся нашій компанії, і ми забезпечимо вам не тільки функціональні окуляри для зору, а й повну підтримку та відповідальність перед вами особисто.