OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
купити очки, очки police мужские, какие бывают линзы, оправы для очков, окуляри для комп ютера, купить мужские очки, очки diesel, купить оправу для очков, очки дальнозоркость, заказать очки для зрения, улучшить_зрение, оправа для очков женская, детские оправы, упражнение для глаз, оптиксити, готовые очки для зрения с диоптриями, установка линз в оправу, prada очки мужские, очки boguang, титан оптика, очки ray ban, окуляри для водіїв, очки для зрения мужские стильные, прозрачная оправа для очков женская, очки для сонця, купить мужские очки для зрения, компьютерные очки для защиты зрения, tommy hilfiger очки
364 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 146-146-10.23
Ціна за одиницю: 364 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 55
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 142
Висота оправи (мм): 39
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Чоловічі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.