OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
очки для коррекции зрения цена, очки для компьютера с дырочками, оправа megapolis, оправа versace, купить очки с диоптриями, очки с прозрачной оправой, cazal очки мужские, очки для компьютера при близорукости, купить модные очки мужские, окуляри хамелеони для зору, очки для компьютера, оправа для очков под заказ, очки police мужские, очки для чтения плюс, брендовые оправы для очков, очки прозрачные мужские, очки заказать для зрения, які модні оправи для окулярів, круглая оправа для очков, очки фенди оригинал, очки kdeam, готовые очки для зрения женские, оптика харьков, прогрессивные очки, tommy hilfiger очки, оправа круглая
314 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 52-052-50.6
Ціна за одиницю: 314 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 53
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 40
Ширина оправи (мм): 130
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободкова
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.