OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
оптика луцьк, очки для зрения мужские, модная оправа для очков, очки картье оригинал, линзы для очков виды, оптика одесса, тактичні окуляри з діоптріями, оправа prada, очки близорукость, очки boguang, очки прозрачные, купить очки с диоптриями, очки для зрения модные, окуляри хамелеони для зору, оправа для очков женская, красная оправа для очков, очки ray ban, оправа для очков мужская, очки прозрачные мужские, очки мужские для зрения, упражнения для глаз, які модні оправи для окулярів, очки для чтения и работы за компьютером, оправа авиатор купить, стильные очки для зрения женские, окуляри для компютера, очки для компьютера с диоптриями цена
350 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 342-342-10.48
Ціна за одиницю: 350 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 145
Висота оправи (мм): 45
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Універсальні
Вид оправи: Ободкова
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.