OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
оправа для окулярів жіноча, разминка для глаз, очки для зрения мужские, купить очки для зрения, очки для зрения модные, очки прозрачные, круглая оправа для очков, брендовые оправы для очков, очки для зрения 2 5, модные очки для зрения, очки для компьютера без диоптрий, близорукость очки, очки для зрения мужские стильные, очки для глаз, антибликовые очки с диоптриями, очки луи виттон, купити очки для читання, очки от солнца с диоптриями, купить очки, fendi очки купить, мужские оправы для очков, оправа versace, очки jaxon, жданов зрение, оправы мужские, упражнение для глаз, очки с разноцветными стеклами, прозрачная оправа для очков
350 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 342-342-10.48
Ціна за одиницю: 350 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 145
Висота оправи (мм): 45
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Універсальні
Вид оправи: Ободкова
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри – розумне рішення для вашого зору! Наша компанія пропонує широкий вибір готових окулярів, які поєднують у собі стиль, комфорт та передові технології.
Ми розуміємо, що ваш зір є цінним, тому ми пропонуємо готові окуляри високої якості. Наші моделі оснащені тими функціями, які забезпечують ясність та комфортний зір у будь-яких умовах.
З готовими окулярами ви зможете легко адаптуватися до різних завдань та ситуацій. Вони забезпечують комфорт, знижують стомлюваність очей та забезпечують максимальну чіткість та контрастність.
Наша команда експертів допоможе вам вибрати ідеальну пару очок, враховуючи ваші потреби та уподобання. Ми гарантуємо чесне ціноутворення та швидке виконання замовлень.
Не жертвуйте своїм зором – зробіть розумний вибір із нашими готовими окулярами. Впевненість, комфорт та ясний зір чекають на вас вже сьогодні. Не упускайте можливості побачити світ у всій красі!