OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
современные очки для зрения, женский модные очки для зрения, круглые очки мужские для зрения, очки gasta, купити окуляри для зору, оптика киев, очки cartier, очки new vision, заказать очки для зрения, очки для зрения прозрачные, очки tom ford, оптика очки для зрения цены, очки купить, окуляри хамелеон, диоптрийные очки, люксоптика харьков, очки для чтения женские, готовые очки с диоптриями купить недорого, очки готовые купить, очки для компьютера без диоптрий, очки для компьютера кишинев, очки diesel, очки для чтения и компьютера, люксоптика киев, оправа кошачий глаз, круглые очки для зрения, очки guess мужские купить
346 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 170-170-96.27
Ціна за одиницю: 346 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 15
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 40
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри – розумне рішення для вашого зору! Наша компанія пропонує широкий вибір готових окулярів, які поєднують у собі стиль, комфорт та передові технології.
Ми розуміємо, що ваш зір є цінним, тому ми пропонуємо готові окуляри високої якості. Наші моделі оснащені тими функціями, які забезпечують ясність та комфортний зір у будь-яких умовах.
З готовими окулярами ви зможете легко адаптуватися до різних завдань та ситуацій. Вони забезпечують комфорт, знижують стомлюваність очей та забезпечують максимальну чіткість та контрастність.
Наша команда експертів допоможе вам вибрати ідеальну пару очок, враховуючи ваші потреби та уподобання. Ми гарантуємо чесне ціноутворення та швидке виконання замовлень.
Не жертвуйте своїм зором – зробіть розумний вибір із нашими готовими окулярами. Впевненість, комфорт та ясний зір чекають на вас вже сьогодні. Не упускайте можливості побачити світ у всій красі!