OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
південь оптика, оправа для очков, готовые очки для зрения, очки для зрения фотохромные, окуляри max mara, люксоптика киев, очки для чтения женские, улучшить_зрение, оправы мужские, подбор очков, оправа для очков под заказ, оправа круглая, оптика конотоп, брендовые оправы для очков, очки для компьютера с диоптриями, dior glasses, cazal очки мужские, очки с изменяемыми диоптриями, прозрачные очки для зрения, модные оправы для очков, оправа кошачий глаз, зрение очки, купить очки для зрения мужские стекло, очки для зрения украина, ремонт оправы очков, очки для чтения и работы за компьютером, магазины оптика, мужские очки для зрения по форме лица
564 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 112-112-14.18
Ціна за одиницю: 564 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 139
Висота оправи (мм): 38
Ширина оправи (мм): 142
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Чоловічі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри – це ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час і хоче отримати ідеальний результат одразу. Замість довгого очікування та складних процедур виготовлення спеціальних окулярів, ви можете вибрати готову пару, яка вже є у нас. Це заощаджує ваш час і дозволяє вам миттєво отримати покращення зору.
Крім того, готові окуляри також забезпечують економію грошей. Вони зазвичай доступні за нижчою ціною, оскільки не потрібне індивідуальне виготовлення. Ви отримуєте якісні окуляри за привабливою ціною, що робить їх доступними для кожного.
Не забувайте, що економія часу та грошей не означає компромісу по якості. Наші готові окуляри проходять суворий контроль якості, і ми гарантуємо їхню надійність і комфорт. Ви отримуєте відмінне поєднання функціональності та економічної вигоди.
Виберіть готові окуляри та відчуйте всі переваги: економія часу, грошей та чудовий зір. Разом з нами ви заощаджуєте і ваш час, і свої фінанси, безсумнівно роблячи вигідну покупку.