OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
очки от солнца с диоптриями, тренажер для глаз бейтса, очки для зрения прозрачные, очки guess мужские купить, готовые очки с диоптриями, заказать очки по рецепту недорого, очки для зрения с защитой от компьютера, очки для чтения плюс, люкс оптика оправы, купить очки для зрения стекло, очки для компьютера при хорошем зрении, окуляри оптом, зарядка для глаз, очки для компьютера с дырочками, купить очки для зрения недорого, овальные очки для зрения, як вирівняти окуляри, как улучшить зрение, очки для зрения купить, стильные очки для зрения мужские, очки прозрачные мужские, купить очки kingseven, круглые очки с диоптриями
450 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 346-346-15.49
Ціна за одиницю: 450 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 55
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 142
Висота оправи (мм): 45
Ширина оправи (мм): 135
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободкова
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Компанія Oftalmic спеціалізується на наданні широкого вибору окулярів, які допоможуть вам повернути ясність та чіткість зору без зайвих витрат часу та грошей.
Купити готові окуляри – це зручний та економічний спосіб отримати необхідну корекцію зору. Ви уникаєте складного процесу виготовлення індивідуальних окулярів, що заощаджує ваш час та знижує витрати. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати пару з нашого асортименту, і ваші окуляри будуть готові до використання.
Ми пишаємось нашим професійним підходом та ставленням до клієнтів. Наша команда досвідчених фахівців завжди готова допомогти вам з вибором та відповісти на всі ваші запитання. Ми прагнемо забезпечити максимальне задоволення кожного клієнта та гарантуємо чудове обслуговування.
Тож не відкладайте турботу про ваш зір на потім. Придбайте якісні окуляри для коригування зору прямо зараз і відновіть ясність і чіткість вашого погляду. Впевненість та комфорт чекають на вас у нашому магазині.