OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
diesel очки, окуляри для краси, очки для чтения мужские, линзы для очков виды, як вирівняти окуляри, які модні оправи для окулярів, очки matlrxs, заказать очки для зрения по рецепту, оправа для очков под заказ, выписать рецепт на очки, купить очки в харькове, очки для чтения и работы за компьютером, очки для зрения женские недорого, окуляри з діоптріями, очки для зрения украина, фотохромні окуляри для зору, очки для компьютера в дырочку, купить очки для чтения, очки для чтения купить, очки для компьютера и чтения, очки gucci мужские, очки для чтения плюс, купить титановую оправу, модные оправы для очков, очки gasta
365 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 224-224-78.36
Ціна за одиницю: 365 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 52
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 135
Висота оправи (мм): 32
Ширина оправи (мм): 132
Тип лінзи: Скло
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри - ваше просте та швидке рішення для покращення зору! Забудьте про довгі та складні процедури виготовлення індивідуальних окулярів. Ми пропонуємо вам величезний вибір готових моделей, які відразу подарують вам нормальний зір і стильний образ.
Не потрібно чекати тижднями, щоб отримати свої окуляри. Наша команда експертів готова розпочати виконання вашого замовлення негайно. Завдяки нашій ефективності та досвіду, ми можемо доставити вам нові окуляри в рекордно короткі терміни.
Крім того, наші готові окуляри доступні за дуже привабливими цінами. Ми віримо, що якісний зір має бути доступним для всіх. Тому ми пропонуємо вам чесні ціни без будь-яких прихованих доплат.
Виберіть просте та швидке рішення для свого зору з нашими готовими окулярами. Повірте нам, ви не пошкодуєте!