OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
правильная посадка очков, очки для зрения круглые, окуляри для комп ютера, очки christian dior, окуляри оптом, круглые очки с диоптриями, мужские очки для зрения, очки для дальтоников цена, очки защищающие зрение от компьютера, модные очки для зрения мужские, південь оптика, безоправные очки для зрения, очки для компьютера без диоптрий, готові окуляри для зору, женские очки для зрения, оправа версаче женские, готовые очки для зрения с диоптриями, tommy hilfiger очки, оправа versace, очки дальнозоркость, купити окуляри від сонця, очки new vision, купить очки для чтения мужские, 10 упражнений для глаз, оправа для очков oakley
370 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 145-145-54.23
Ціна за одиницю: 370 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 55
Ширина перенісся (мм): 18
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 37
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Чоловічі
Вид оправи: ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.