OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
готовые очки купить, південь оптика, очки для зрения 2 5, очки для компьютера и чтения, очки женские, восстановление зрения, очки для зрения и компьютера, красивые очки для зрения женские, купить титановую оправу, мультифокальні окуляри ціна, оправы для очков женские брендовые, очки kdeam, оправа для окулярів, очки для зрения прозрачные, тренажер для глаз бейтса, очки для компьютера с дырочками, очки фенди оригинал, diesel очки, купить очки для чтения и компьютера, balenciaga окуляри, прозрачная оправа для очков женская, оправы для очков женские, прогресивні окуляри, очки купить для зрения, женский модные очки для зрения
219 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 143-143-45.22
Ціна за одиницю: 219 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 53
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 142
Висота оправи (мм): 42
Ширина оправи (мм): 135
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Компанія Oftalmic спеціалізується на наданні широкого вибору окулярів, які допоможуть вам повернути ясність та чіткість зору без зайвих витрат часу та грошей.
Купити готові окуляри – це зручний та економічний спосіб отримати необхідну корекцію зору. Ви уникаєте складного процесу виготовлення індивідуальних окулярів, що заощаджує ваш час та знижує витрати. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати пару з нашого асортименту, і ваші окуляри будуть готові до використання.
Ми пишаємось нашим професійним підходом та ставленням до клієнтів. Наша команда досвідчених фахівців завжди готова допомогти вам з вибором та відповісти на всі ваші запитання. Ми прагнемо забезпечити максимальне задоволення кожного клієнта та гарантуємо чудове обслуговування.
Тож не відкладайте турботу про ваш зір на потім. Придбайте якісні окуляри для коригування зору прямо зараз і відновіть ясність і чіткість вашого погляду. Впевненість та комфорт чекають на вас у нашому магазині.