OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
диоптрии в очках, перфорационные очки, очки для компьютера при близорукости, купить очки, prada очки мужские, оптика с kievlinza київ, подбор оправы по форме лица, очки для зрения женские брендовые, очки диоптрии, очки для компьютера кишинев, очки police мужские, очки для компьютера и телефона, линзы для дальнозоркости, очки корректирующие зрение, брендовые оправы для очков, очки для восстановления зрения, очки от солнца с диоптриями, окуляри gucci, очки kdeam, оправа для окулярів жіноча, какие линзы для очков лучше, оправа кошачий глаз, квадратные очки для зрения, женские оправы для очков, оправа том форд, прогресивні окуляри
546 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 74-074-49.10
Ціна за одиницю: 546 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 18
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 40
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Полімер, Blueblocker
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Чоловічі
Вид оправи: полуободковая
Флекс: Так
Матеріал оправи: Метал

Термін відправлення (днів): 1-3
Купівля готових окулярів - це зручне та вигідне рішення для всіх, хто потребує корекції зору. Готові окуляри вже пройшли перевірку якості. Вони виготовлені з урахуванням стандартів та вимог, що гарантує їх надійність та ефективність. Вам не потрібно турбуватися про якість виготовлення або дотримання всіх технічних вимог. Готові окуляри вже перевірені та готові до використання.
Не варто забувати і про дизайн. Готові окуляри пропонують широкий вибір стилів, форм та кольорів. Ви можете знайти пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Виразіть себе за допомогою вибору готових окулярів та підкресліть свою унікальність.
Вибір готових окулярів - це зручне та вигідне рішення. Ви заощаджуєте час, гроші та отримуєте перевірену якість. Якщо вам потрібні нові окуляри, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодіться комфортом та чіткістю зору без зайвих витрат та очікування.