OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
очки шанель, стильный очки для зрения мужские, прогрессивные очки, прозрачные очки мужские, заміна лінз в окулярах, мультифокальні окуляри ціна, диоптрийные очки, оптика одесса, тиффани очки купить, жданов зрение, очки для дальтоников цена, очки хамелеон, очки круглые, очки tom ford, очки с диоптриями, дальнозоркость очки, очки для компьютера при близорукости, люксоптика киев, очки для зрения цена, стильные мужские очки для зрения, очки matlrxs, очки для зрения и компьютера, купить очки для чтения мужские, магазины оптика, очки для зрения женские, заказать очки для зрения, очки для зрения женские недорого
353 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 65-065-79.8
Ціна за одиницю: 353 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 55
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 138
Висота оправи (мм): 35
Ширина оправи (мм): 138
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Універсальні
Вид оправи: ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри – це ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час і хоче отримати ідеальний результат одразу. Замість довгого очікування та складних процедур виготовлення спеціальних окулярів, ви можете вибрати готову пару, яка вже є у нас. Це заощаджує ваш час і дозволяє вам миттєво отримати покращення зору.
Крім того, готові окуляри також забезпечують економію грошей. Вони зазвичай доступні за нижчою ціною, оскільки не потрібне індивідуальне виготовлення. Ви отримуєте якісні окуляри за привабливою ціною, що робить їх доступними для кожного.
Не забувайте, що економія часу та грошей не означає компромісу по якості. Наші готові окуляри проходять суворий контроль якості, і ми гарантуємо їхню надійність і комфорт. Ви отримуєте відмінне поєднання функціональності та економічної вигоди.
Виберіть готові окуляри та відчуйте всі переваги: економія часу, грошей та чудовий зір. Разом з нами ви заощаджуєте і ваш час, і свої фінанси, безсумнівно роблячи вигідну покупку.