OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
какие бывают линзы, окуляри за рецептом, оправа для очков oakley, окуляри для краси, очки прозрачные мужские, выписать рецепт на очки, dior glasses, упражнения для глаз, красивая оправа для очков, окуляри для лазера, упражнение для глаз, люксоптика для військових, очки купить, очки для чтения стекло, очки селин, красная оправа для очков, купить очки для чтения и компьютера, оправа для очков для зрения, очки для зрения полуободковые, прямоугольные очки для зрения, очки ray ban, безоправные очки для зрения, очки мужские для зрения, линзы для дальнозоркости, оправа версаче женские, купить очки для зрения мужские стекло
372 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 43-043-85.5
Ціна за одиницю: 372 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 140
Висота оправи (мм): 45
Ширина оправи (мм): 140
Тип лінзи: Скло
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: ободкова
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри - ваше просте та швидке рішення для покращення зору! Забудьте про довгі та складні процедури виготовлення індивідуальних окулярів. Ми пропонуємо вам величезний вибір готових моделей, які відразу подарують вам нормальний зір і стильний образ.
Не потрібно чекати тижднями, щоб отримати свої окуляри. Наша команда експертів готова розпочати виконання вашого замовлення негайно. Завдяки нашій ефективності та досвіду, ми можемо доставити вам нові окуляри в рекордно короткі терміни.
Крім того, наші готові окуляри доступні за дуже привабливими цінами. Ми віримо, що якісний зір має бути доступним для всіх. Тому ми пропонуємо вам чесні ціни без будь-яких прихованих доплат.
Виберіть просте та швидке рішення для свого зору з нашими готовими окулярами. Повірте нам, ви не пошкодуєте!