OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
брендовые оправы для очков, очки max mara bridge 2, круглые очки для зрения, купить очки с диоптриями, женские очки для зрения, детские оправы, красивая оправа для очков, вікторія ніро рожеві окуляри, фотохромные очки с диоптриями, очки круглые для зрения, оправа megapolis, зарядка для глаз, очки для зрения, очки для компьютера, модні окуляри для зору 2023, подбор очков для компьютера, очки женские, оправа для окулярів ціна, компьютерные очки для защиты зрения, очки для компьютера кишинев, очки фенди оригинал, окуляри хамелеони для зору, купить очки для зрения стекло, очки с изменяемыми диоптриями, balenciaga окуляри
356 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 396-396-27.58
Ціна за одиницю: 356 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 17
Довжина завушника (мм): 145
Висота оправи (мм): 35
Ширина оправи (мм): 138
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Чоловічі
Вид оправи: Ободкова
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Компанія Oftalmic спеціалізується на наданні широкого вибору окулярів, які допоможуть вам повернути ясність та чіткість зору без зайвих витрат часу та грошей.
Купити готові окуляри – це зручний та економічний спосіб отримати необхідну корекцію зору. Ви уникаєте складного процесу виготовлення індивідуальних окулярів, що заощаджує ваш час та знижує витрати. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати пару з нашого асортименту, і ваші окуляри будуть готові до використання.
Ми пишаємось нашим професійним підходом та ставленням до клієнтів. Наша команда досвідчених фахівців завжди готова допомогти вам з вибором та відповісти на всі ваші запитання. Ми прагнемо забезпечити максимальне задоволення кожного клієнта та гарантуємо чудове обслуговування.
Тож не відкладайте турботу про ваш зір на потім. Придбайте якісні окуляри для коригування зору прямо зараз і відновіть ясність і чіткість вашого погляду. Впевненість та комфорт чекають на вас у нашому магазині.