OFTALMIC - ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗОРУ
тренировка для глаз, очки kdeam, готовые очки с диоптриями, очки для ленивых, круглые очки мужские для зрения, окуляри з діоптріями, купить мужские очки для зрения, линзы для очков, очки для зрения для компьютера, очки для чтения стекло, безоправные очки для зрения, женский модные очки для зрения, оптика конотоп, оптиксити, перфорационные очки, упражнения для глаз, віар очки для пк, компьютерные очки, які модні оправи для окулярів, купить очки в харькове, victoria niro рожеві окуляри, очки с разноцветными стеклами, красная оправа для очков, компьютерный подбор очков, как улучшить зрение, очки matlrxs, желтые очки
370 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

Артикул: 156-156-60.25
Ціна за одиницю: 370 грн
Діоптрії:


Ширина окуляра (мм): 54
Ширина перенісся (мм): 16
Довжина завушника (мм): 142
Висота оправи (мм): 39
Ширина оправи (мм): 137
Тип лінзи: Полімер
Міжцентрова відстань (мм): 62-64
Стать: Жіночі
Вид оправи: Ободковая
Флекс: Ні
Матеріал оправи: Пластик

Термін відправлення (днів): 1-3
Готові окуляри - це зручне та доступне рішення для тих, хто потребує корекції зору. Вони пропонують миттєве рішення без необхідності замовляти окремо оправу, лінзи та послугу виготовлення. Готові окуляри дозволяють заощадити час та гроші, забезпечуючи високу якість та стильний дизайн.
Вибір готових окулярів має низку переваг. По-перше, це заощаджує ваш час. Замість кількох походів в оптичний салон та очікування на виготовлення, ви можете негайно придбати готову пару очок і почати використовувати їх. Це особливо зручно, якщо вам терміново потрібні нові окуляри або якщо ви просто хочете заощадити час.
По-друге, готові окуляри мають доступну ціну. Купівля готових окулярів коштує дешевше, ніж замовлення окремих компонентів. Ви платите лише за готовий продукт, не витрачаючи додаткових коштів на виготовлення. Це дозволяє заощадити гроші, зберігаючи при цьому якість та функціональність окулярів.
Крім того, готові окуляри зазвичай мають різноманітність стилів та дизайнів. Ви можете вибрати пару, яка відображає вашу індивідуальність та відповідає вашому стилю. Будь то класичний або сучасний дизайн, ви знайдете окуляри, які підходять саме вам.
На закінчення, готові окуляри - це зручне та вигідне рішення для корекції зору. Вони економлять час, гроші та пропонують різноманітність стилів. Якщо ви шукаєте швидке та доступне рішення, розгляньте можливість придбання готових окулярів та насолодитеся комфортом та чистотою зору без зайвих витрат та очікування.